Obserwatorzy

sobota, 22 lutego 2014

Konkurs Wielkanocny u Wiesi .

Kochane, w zeszłym roku z okazji wielkanocny organizowałam rozdanie w tym roku jednak stwierdziłam że zorganizuję konkurs, nagrody będą trzy, no ale zapraszam do dalszego czytania.Konkurs polegał będzie na tym, aby została wybrana najładniejsza ozdoba wielkanocna przez was wykonana. Co to może być? No na przykład serwetka na koszyczek, wszelkiego rodzaju kurki, kurczaczki.. co tylko kojarzy Wam się z Wielkanocą. Technika dowolna, czy to szydełko, czy papierowa wiklina, czym tylko się zajmujecie.

Co należy zrobić?
No więc, do 15 marca na adres e-mail : wiesia.studnicka02@gmail.com należy przesłać zdjęcie swojej pracy. Uwaga ! Przed zrobieniem zdjęcia obok pracy proszę położyć karteczkę z napisem : ''Konkurs u Wiesi'' chcę po prostu uniknąć oszustw, prace bez takiej informacji nie będą brane pod uwagę. Wiadomość powinna też zawierać wasze imię i nazwisko, krótki opis pracy, jeżeli prowadzicie bloga również jego adres, oraz zgodę na publikację zdjęcia na moim blogu.

Drugi etap rozpocznie się 16 marca, kiedy to zdjęcia waszych prac pojawią się na blogu i rozpocznie się wielkie głosowanie. Głosować będzie mógł każdy nie zależnie od tego czy posiada bloga czy nie, jedna osoba będzie mogła zagłosować tylko RAZ! Ale dokładnie jak głosować dowiecie się 16 marca.
Rozstrzygnięcie konkursu 7/8 kwietnia.

Nagrody :

Nagroda nr 1 składa się z :
- opakowania na wino w kolorze czerwonego wina
- zawieszki wykonanej na szydełku z zającem

Otrzyma ją osoba, której praca najbardziej mi się spodoba. No dobrze nie tylko mi, razem z córką zdecydujemy, która praca według nas to ta najładniejsza.


Nagroda nr 2 :
- kurka z kieszeniami na czekoladowe jajka
- niespodzianka !

Otrzyma ją osoba, której praca zdobędzie najwięcej głosów internautów.


Nagroda nr 3:
- serweta w kolorze białym
- mała niespodzianka !

Nagroda ta zostanie rozlosowana wśród wszystkich osób, które będą głosować w drugim etapie.


Była bym wdzięczna, gdyby osoby biorące udział, ale i nie tylko udostępniły informacje o konkursie na swoim blogu, facebooku. Chciałabym żeby jak najwięcej osób się o nim dowiedziało.

Czekam na Wasze zgłoszenia, mam nadzieję że chociaż kilka z Was weźmie udział . Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Super, pierwszy raz wezme udział w takim konkursie....juz robię pracę konkursową,pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 2. To tak Wiesiu kochana - biorę udział w twym konkursie bo jest to super sprawa a i jest o co walczyć zaznaczę to w następnym poście bo dziś jakoś się widze rozminełyśmy ale co ja teraz wymyślę ? oj oj - dobrze kochana że praca może być taka jaką sobie same wymyślimy już biegnę myślami bo mi się takie zabawy podobają - super sprawa buziaki ślę i i słonecznej niedzieli życzę Marii

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Wiesiu:) Z chęcią wezmę udział w zabawie:) coś wymyślę. Nagrody kuszą i to bardzo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna rzecz! Do 15 marca zostało trochę czasu, wiec muszę pomyśleć.
  Pozdrawiam wiosennie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym wzięła udział, ale konkurs kończy się za pół godziny, ja po ciemku już w łóżku, mam duzo zdjęc swoich prac na blogu, ale bez wymaganej karteczki :( Zaryzykuje i wyslę ci na email, moze zechcesz zaakceptowac. Pozdrawiam

  Zapraszam do mnie - na przydasiowe candy - http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj napisałaś wyraźnie że nie wezmiesz prac pod uwage, trudno :(
  Pozdrawiam Serdecznie :) i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń